Automaty do gry – jak grać i wygrać na maszynach?

Graj w ponad 100 na pieniądze online

Oferta gier na pieniądze oraz bonusów dotyczy wyłącznie graczy spoza Polski

Sposobów na wygraną na automatach do gry jest co najmniej kilka, jednak żaden z nich nie daje stuprocentowej pewności na wygraną. Dzieje się tak dlatego, że automaty barowe to przede wszystkim maszyny losowe. Można wykorzystać niektóre mechanizmy funkcjonujące w starszych grach, jednak zwiększają one Twoje szanse o kilka lub kilkanaście procent.

Automaty do gry – jak oszukać?

Jeżeli szukasz metod na oszukanie automatów barowych to sprawdź nasz artykuł. Znajdziesz tam praktyczne wskazówki na wygraną na większości klasycznych, barowych automatów m.in. na to jak optymalnie zmieniać stawki podczas gry, czy na to jak wykorzystać nowe gry pojawiające się w kasynach online.

Sposoby na wygraną w Sizzling Hot

Przeprowadziliśmy szereg testów, aby zmaksymalizować osiągane dochody na najpopularniejszym automacie barowym czyli Sizzling Hot.

W rezultacie stworzyliśmy krótki poradnik, którego celem jest wygrana na Sizzling Hot. Nie możemy niestety zagwarantować wygranej, jednak dzięki wykorzystaniu pewnych mechanizmów możemy zwiększyć dochody o kilka procent.

Część z porad można wykorzystać także na innych klasycznych automatach typu Hotspot dostępnych online. Jednym z miejsc w sieci oferujących takie atrakcje jest np. w internetowy serwis Gametwist gdzie znajdziesz ponad 300 slotów do gry za darmo.

Zagraj na Stargames w Sizzling Hot

Przejdź do Gametwist, zarejestruj darmowe konto i odbierz bonus za rejestrację.

4 praktyczne metody na wygraną

Nasi redaktorzy przygotowali listę 4 metod jak wygrać na maszynach online. Z tego artykułu dowiesz się jakie sposoby są skuteczne w kasynach online, a jakie nie przynoszą żadnego rezultatu lub wręcz obniżają szanse na wygraną. Po zastosowaniu tych metody teoretyczny zwrot dla gracza może przekroczyć 100% czyli mówiąc wprost: pozwolić na wygraną.

Niestety byłoby to za proste, przekroczenie 100% możliwe jest tylko przy szeregu pozytywnych czynników – np. automatu pełnego pieniędzy czy bonusów na grę.

Wygrane na automatach

Nasze porady są tylko elementem poprawiającym wypłacalność na automatach, tak aby przekroczyła ona 100% i gra stała się opłacalna. Jednak do wygranej na każdym automacie barowym potrzebujesz odrobiny szczęścia – w końcu jest to gra losowa.

Wygrane na automatach różnią się w zależności od wybranej gry i postawionej stawki. Jeżeli nawet będziesz miał mnóstwo szczęścia, a będziesz grał za niewielkie stawki to i wygrana nie będzie zbyt duża. Przed wyborem gry na prawdziwe pieniądze warto spróbować gry za darmo. Pozwala ona poznać grę, a przede wszystkim tabele wypłat. Po chwili będziesz wiedział ile dokładnie możesz wygrać zbierając poszczególne kombinacje.

Zmieniaj stawki i ogrywaj automaty

Jak wygrać na jackpotach

Wprawdzie poruszyliśmy kwestię jackpotów w artykule jak oszukać automaty do gry, to jednak warto przypomnieć o tym, że szanse na trafienie jackpota masz tylko przy zastosowaniu najwyższej możliwej stawki. Taki warunek zapisany jest w większości, jeżeli nie wszystkich grach z jackpotem progresywnym. Jeżeli zatem próbujesz wygrać maksymalną nagrodę to musisz się nie tylko zaopatrzyć się w cierpliwość ale również dokonać większego depozytu. Z pomocą mogą przyjść bonusy powitalne w kasynach.

[/su_service]